Płaski brzuch w tydzień - dieta i ćwiczenia na 7 dni - cz. I

Udostępnij:


Wypróbuj najlepszy Catering dietetyczny Bielsko-Biała. Zdrowe i pełnowartościowe diety pudełkowe od Bistro Box!

Czy to możliwe, aby zrobić płaski brzuch w ciągu zaledwie tygodnia? Jeśli Twoim marzeniem jest wyrzeźbienie płaskiego brzucha w tydzień, te ćwiczenia pomogą spełnić Twoje marzenie! W ciągu 7 dni możesz zrzucić 3-4 centymetry w pasie. Warto jednak być przygotowanym na wiele wyrzeczeń. Tutaj dowiesz się, jak uzyskać płaski brzuch w tydzień!

Wizja wyrzeźbienia płaskiego brzucha w zaledwie tydzień wydaje się być nierealnym marzeniem. Często szybki efekt jest konieczny, bo przecież za tydzień wielkimi krokami zbliża się rodzinna uroczystość, a Ty musisz założyć obcisłą sukienkę. Co wtedy zrobić? Poniżej przedstawiamy nasze wskazówki.

Płaski brzuch w tydzień - czy to możliwe?

Trzeba jasno powiedzieć, że osiągnięcie spektakularnych efektów nie jest możliwe, gdy wcześniej nie uprawiało się sportu i prowadziło niezdrowy tryb życia. Usunięcie wiszącego i nieestetycznego brzucha to nie kwestia tygodnia, ale wielu miesięcy ciężkiej pracy. Należy nie tylko ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, ale również ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Podczas odchudzania w organizmie zachodzi szereg zmian hormonalnych, dlatego należy być ostrożnym ze względu na możliwy efekt jo-jo.

Idealnie płaski brzuch w tydzień to może być tylko marzenie. A jak jest w rzeczywistości?

W ciągu tygodnia obwód pasa może zmniejszyć się o kilka centymetrów. Trzeba jednak mieć świadomość, że szczupłą sylwetkę uzyskamy dzięki utracie wody i tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia mogą nieco przyspieszyć cały proces, jednak należy liczyć się z intensywnym wysiłkiem. Dzięki temu brzuch może stać się szczuplejszy.

Dieta na płaski brzuch w tygodniu

Jeśli chcesz wyrzeźbić swój brzuch, musisz być konsekwentna. Nie ma mowy o przekąskach i słabościach. Nie można improwizować, tylko działać.

Zdrowy posiłekWykonaj następujące kroki:

Obniż swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne o 300 kcal.

Aby to zrobić, musisz obliczyć swój CPM, a następnie odjąć od wartości 300 kcal. Otrzymany wynik to ilość kalorii, której nie wolno przekroczyć w ciągu dnia.

2. planuj swoje posiłki z 2-3 dniowym wyprzedzeniem

Warto spisać sobie pomysły, które chcesz zjeść na śniadanie i obiad. Nie kupuj nic pod wpływem chwili, tylko produkty, które znajdują się na liście. Skup się na świeżych owocach i warzywach. Możesz też skorzystać z miejsc oferujących świeże, wegańskie obiady.

Zdrowe nawodnienie organizmu3) Jedz 5 posiłków dziennie, biorąc pod uwagę swój dzienny limit kaloryczny

Konieczne jest zachowanie przerw między posiłkami. Jeśli czujesz głód, zjedz kilka orzechów, bo hamują apetyt lub 2 kostki gorzkiej czekolady.

4. Pij dużo wody - co najmniej 2 litry dziennie (8-10 szklanek).

Woda wypełnia żołądek i likwiduje głód. Dodatkowo oczyszcza organizm i zapobiega zaparciom. Warto dodawać do wody owoce, aby poprawić jej smak.

5. jeśli chcesz mieć płaski brzuch w tydzień, ogranicz cukry proste

To one są odpowiedzialne za odkładanie się fałdek tłuszczu w okolicach brzucha. Cukry proste zawarte są w białym cukrze, białym pieczywie, dlatego należy je wyeliminować, po treningu spożywać błonnik pokarmowy i węglowodany proste w owocach.

Warte uwagi

Żywność bogata w białko: Plan diety...

Białko uważane jest za budulec ludzkiego ciała. Ciało potrzebuje pokarmów bogatych w białko, aby uwzględnić codzienne zużycie mięśni, przyspieszyć regenerację i nabrać sił.Idealnie...

Sekcje portalu