9 typów ludzi, którym nie powiodło się ich 2016 Fitness Resolution

Udostępnij:


Wypróbuj najlepszy Catering dietetyczny Bielsko-Biała. Zdrowe i pełnowartościowe diety pudełkowe od Bistro Box!

W styczniu wspiąłeś się na wózek fitness, pewien, że to rok, w którym zmienisz swoje zdrowie, kondycję i wagę. Sześć miesięcy później, czy rozpoznajesz siebie jako jedną z tych osób?

1.The Grandstander:Rozpocząłeś rok z tak niesamowitymi planami - "Będę wstawać o 5 rano każdego dnia" lub "Będę robić dwie godziny cardio każdego dnia" - i nie jest zaskoczeniem, że nie trwało to nawet przez 15 dni.

=

2.The Lunk:Jesteś frajerem fordole shole i chciałbyś wyglądać jak Salman Khan robi w Sultan. Ale nigdy nie mógł dostać się poza eyeing siebie w lustrze i chrząkanie jawnie głośno za każdym razem podniósł ciężary!

<

3.The Fashionista:Kupiłeś najnowsze koszulki i buty Dryfit, skoordynowałeś swoje skarpetki i tory, nosiłeś butelkę wody infuzowanej, ale straciłeś cały swój entuzjazm w momencie, gdy nadszedł czas na ćwiczenia.

4.Żarłok: Zawsze byłeś frajerem dla topiącego się gorącego sera, a te czekoladowe desery wydają się wołać do ciebie? "Jeszcze tylko jeden kęs, a ja przestanę!", jest to, co wciąż powtarzał sobie, ale wyraźnie, że nie stało.

5.The Socialite:Do diabła, planowałeś wykorzystać swój czas na siłowni do ćwiczeń, ale skończyło się na spotkaniu z tyloma ludźmi, że po prostu musiałeś się zatrzymać i przywitać! A potem był Facebook, IM i co nie!

6.The Whiner:Coś zawsze było nie tak! Naciągnąłeś mięsień, zapomniałeś skarpetki, brakowało ci przedtreningowej przekąski, miałeś późną noc, nie mogłeś znaleźć swoich kluczy ... dostajesz dryf?

7.The Lurker: Zrobiłeś to do siłowni, ale nie zacząć od razu. Znajdziesz każdą wymówkę w książce, wiążąc sznurowadła, dostosowując swoją postawę, ale minuta twój osobisty trener chodził, stajesz się maszyną do ćwiczeń.

8.The Skipper:Ty zrobić cameos raczej niż występy. Pierwszy raz widziany na początku tygodnia, następny pod koniec miesiąca, niezauważalnie wślizgując się. Ale hej, wciąż się liczy, prawda? Nie.

9.The Procrastinator:2014 poszedł szybko, 2015 nie miał czasu, co w ogóle. 2016 to ten rok, obiecujesz sobie. 6 miesięcy w dół, subskrypcja siłowni skończyła się, nowe buty są nietknięte i jesteś tam, gdzie zaczynałeś. Psst... zostało jeszcze 6 miesięcy!

Jeśli identyfikujesz się jako jedna z tych osób, które wypadły z Fitness Wagon, jesteśmy tutaj, aby pomóc! Wróć na tor, biorąc #NoFail Re-resolution i przekształcić się w najbliższych 6 miesięcy!

Tagi: ciało fitnessfitnessfitness ekspertfitnessfitnessplanfitnessplanyfitnessrozwiązaniefitnesstrenerzyfitness

Warte uwagi

Trening TRX z taśmami

Jeśli chcesz mieć szczupłą sylwetkę i świetną kondycję, ale ćwiczenia, w których musisz używać obciążenia nie są dla Ciebie, powinieneś spróbować ćwiczeń TRX. Możesz z nimi...

Sekcje portalu