Ziołowa terapia oczyszczająca i detoksykacyjna oraz wiele korzyści dla Twojego zdrowia

Udostępnij:


Wypróbuj najlepszy Catering dietetyczny Bielsko-Biała. Zdrowe i pełnowartościowe diety pudełkowe od Bistro Box!

Ile sposobów i metod już wypróbowałeś? Pewnie tak wiele, że nawet nie pamiętasz, który z nich był najskuteczniejszy, a co gorsza jak je wszystkie zastosować. Była już głodówka, która wymagała wielkiego poświęcenia i samozaparcia, aby nie czuć się jak cukrzyk w cukierni. Albo kilkunastodniowa dieta oparta wyłącznie na piciu soków i wody. Było ciężko, ale dało się przeżyć.

Zapewne każda z tych metod przyniosła mniejsze lub większe rezultaty, ale czy musisz się temu poświęcać? I czy na pewno czujesz, że Twój organizm jest całkowicie oczyszczony?

Kiedy czujesz się źle fizycznie i psychicznie, zaczynasz szukać rozwiązania. Przeszukujesz wtedy setki stron w internecie w poszukiwaniu najlepszego programu oczyszczającego. Czasami się w to zagłębiasz, a czasami upadasz, bo znajdziesz wiele wymówek, żeby nie rezygnować z tego, co lubisz.

Porozmawiajmy o celach.

Dla większości z nas celem stosowania diety oczyszczającej jest uczucie lekkości, witalności, pozbycie się kilku zbędnych kilogramów, nadmiaru wody czy usunięcie toksyn z organizmu. Oczywiście, większość kuracji pozwoli Ci osiągnąć ten cel. Większość z nich ma jednak jedną zasadniczą wadę, nie pozwolą one pozbyć się patogenów, pasożytów, chorobotwórczych bakterii i grzybów układu pokarmowego. Tutaj z pomocą przyjdą kuracje oparte na substancjach pochodzenia roślinnego - znanych od wieków ziołach. Ekstrakty ziołowe od dawna mają niespotykaną moc oczyszczania i detoksykacji organizmu. Starannie dobrane składniki roślinne, takie jak juglone (zawarty w skórce zielonego orzecha włoskiego), rozmaryn, lawenda, tymianek, melisa lekarska (Melisa), mięta pieprzowa, pokrzywa, kwiaty jeżyny, piołun, czy wreszcie goździki tworzą niezwykle skuteczną kompozycję ziołowego programu oczyszczania i detoksykacji organizmu. Wszystkie składniki razem wzięte działają w sposób bakteriobójczy, przeciwgrzybiczny i przeciwpasożytniczy. Dodatkowo taka kuracja ma silne działanie przeciwko wolnym rodnikom. Jest to bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Taka kuracja ziołowa może być stosowana praktycznie przez każdego, w każdym wieku. Wniosek jest więc jasny - proces oczyszczania organizmu należy rozpocząć najpierw od oczyszczenia jelit z pasożytów, bakterii chorobotwórczych i grzybów, a dopiero potem wybrać jedną z popularnych metod oczyszczania znanych nam z internetu lub od znajomych.Korzyści z zastosowania pełnego programu oczyszczania i detoksykacji organizmu to :

- Pozbędziemy się pasożytów i bakterii chorobotwórczych
- Usuniemy grzyby (mi. Candida albicans)
- Wyeliminujemy złogi i toksyny
- Poprawi się perystaltyka jelit
- Poprawi się metabolizm organizmu
- Poprawi się funkcjonowanie układu odpornościowego, dzięki czemu mechanizmy obronne organizmu będą działać sprawniej
- Pomoże w alergiach, tych wywołanych przez mikroorganizmy przewodu pokarmowego
- Poprawi wchłanianie witamin i minerałów
- Obniży poziom cholesterolu
- Przyspieszy metabolizm
- Poprawia samopoczucie
- Poprawi jakość skóry i włosów
- Zyskasz więcej energii

Jeśli chodzi o diety, soki, warzywa, owoce itp. można stosować nadal, jednocześnie stosując terapie ziołowe. Warto skorzystać z gotowych produktów dostępnych na rynku, takich jak np. zastosowanie ziołowej terapii oczyszczającej i detoksykującej firmy Swisspharma (swisspharma-herbal.com).

Pamiętaj, że niezależnie od wybranej metody, ważne jest, aby stosując kurację oczyszczającą przestrzegać podstawowych zasad, czyli unikać przetworzonej żywności, zrezygnować z fast foodów i różnego rodzaju używek. Ważne jest również, aby taki kurs oczyszczania przeprowadzać regularnie i konsekwentnie.

0 Komentarze

Warte uwagi

Płaski brzuch w tydzień - dieta i ćwiczenia na...

Czy to możliwe, aby zrobić płaski brzuch w ciągu zaledwie tygodnia? Jeśli Twoim marzeniem jest wyrzeźbienie płaskiego brzucha w tydzień, te ćwiczenia pomogą spełnić Twoje marzenie! W...

Sekcje portalu